Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Dupačky
Klasické kojenecké oblečení - kalhoty od ramenou až po špičky nohou. Pohodlné, nikde netlačí, nevyhrnují se, neomezují v pohybu.

Další pojmy!

Baby Mix Hudební kolotoč nad postýlku plastový MEDVÍDCI III.

Naše cena: 299 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloALE-20034B

   Hudební kolotoč nad postýlku plastový MEDVÍDCI III. značky Baby Mix je určen k umístění na dětskou postýlku. Hudební kolotoč hraje po natažení mechanického hracího strojku melodii, která pomáhá dítě uspat. Na ramenou hudebního kolotoče jsou umístěny roztomilé pestrobarevné plastové hračky, které poutají pozornost miminka a pomáhají stimulovat rozvoj jeho zraku. Zároveň se spuštěním hracího strojku se ramena kolotoče s hračkami otáčejí kolem své středové osy. Hrací strojek hudebního kolotoče je vybaven brzdou hudebního strojku - která slouží k zastavení (pauze) hracího strojku v době jeho natahování.

Určeno dětem: 0m+ (až do věku, kdy se dítě začíná v postýlce samo stavět - tehdy musí být kolotoč z postýlky dítěte z bezpečnostních důvodů demontován).

Typ kolotoče/hudebního strojku: mechanický ("natahovací").

POZOR - DŮLEŽITÉ!!! Barva konstrukce kolotočů (s plastovými závěsnými hračkami) může být ŽLUTÁ nebo BÍLÁ - a to v závislosti na aktuální dodávce zboží od výrobce (tj. není vždy bílá jako na ilustračním obrázku). Je-li pro Vás konkrétní barva konstrukce natolik důležitá, před objednáním nás kontaktujte a informujte se o aktuální dostupné variantě, abychom předešli případným nedorozuměním!!! Barevné provedení hraček zavěšených na kolotoči se může od ilustrační fotografie drobně odlišovat - barvy na plastových hračkách kolotoče mohou být "proházené".

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

  • PRO MRŇOUSKY a.s.
  • Vejvarovo nábřeží 199
  • 513 01 Semily-Podmoklice
  • Tel.: +420 608 267 033
  • E-mail: info@promrnousky.cz
  • IČO: 28535260
  • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2021 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.