Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Overal
(z anglického over all = přes vše) - jeden kus oblečení zakrývají celé tělo od krku přes ruce až po nohy.

Další pojmy!

Baby Mix Hudební kolotoč nad postýlku plastový PTÁČCI

Naše cena: 299 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloALE-20032

   Hudební kolotoč nad postýlku plastový PTÁČCI značky Baby Mix je určen k umístění na dětskou postýlku. Po natažení mechanického hracího strojku melodii, která pomáhá dítě uspat. 

  • na ramenou hudebního kolotoče jsou umístěny pestrobarevné plastové hračky, které poutají pozornost miminka.
  • zároveň se spuštěním hracího strojku se ramena kolotoče s hračkami otáčejí kolem své středové osy.
  • hrací strojek hudebního kolotoče je vybaven brzdou hudebního strojku - která slouží k zastavení (pauze) hracího strojku v době jeho natahování.

Určeno dětem: 0m+ (až do věku, kdy se dítě začíná v postýlce samo stavět - tehdy musí být kolotoč z postýlky dítěte z bezpečnostních důvodů demontován).

Typ kolotoče/hudebního strojku: mechanický ("natahovací").

Hudební kolotoče Baby Mix vynikají na trhu širokou nabídkou vzorů a zároveň velmi nízkou cenou (oproti jiným konkurenčním značkám)...zkrátka hudební kolotoče Baby Mix...to je opravdu za málo peněz, hodně muziky!!

POZOR - DŮLEŽITÉ!!! Barevné provedení hraček zavěšených na kolotoči se může od ilustrační fotografie drobně odlišovat - barvy na plastových hračkách kolotoče mohou být "proházené".

Jak vybírat hudební kolotoč na postýlku?? ...jste-li náročnější uživatel nebo absolutní "sluchař", kladete důraz na kvalitu zvuku a tónovou přesnost hudební melodie, nebo nechcete stále dokola běhat natahovat hudební strojek??? Tak Vám rovnou řekneme, ať při volbě zapomenete na mechanické hudební kolotoče a raději zainvestujete do pořízení elektronického hudebního kolotoče "na baterie". Proč? Je v tom opravdu takový rozdíl?? Mnoho lidí nad tím při výběru mávne rukou a pak se velmi diví. Ale ANO, rozdíl v tom je a dost velký. Hned Vám to rádi vysvětlíme...

   Levné řešení?? Zajisté mechanický. Pro většinu zákazníků řešení dostačující, s optimálním poměrem cena/kvalita, není však optimálním řešením pro všechny! U jakýchkoliv hudebních kolotočů s mechanickým hudebním strojkem (bez ohledu na značku) je nutné mít vždy na paměti, že přesnost a kvalita jejich zvuku je limitována základním principem jejich jednoduché konstrukce a tím co je dělá levné - tedy mechanický hudební strojek. Představte si jednoduchou hrací skříňku, kdy kovový váleček s výstupky drnká při otáčení o kovový hřebínek... tak to je přesně mechanický hudební strojek. Jednoduchý princip, jednoduchá konstrukce a tomu i odpovídající jedna jednoduchá melodie. Prosím, nečekejte žádné složitosti ani zázraky.

   Na druhé straně elektronické hudební kolotoče "na baterie" jsou doslova výkřikem moderní techniky. Nejen, že s nimi zapomeňte na věčné běhání a natahování mechanického hudebního strojku stále dokola (protože Vaše zlatíčko ještě neráčilo usnout) - jsou totiž poháněny bateriemi. Nabídnou Vám také mnohem více různých melodií i delší čas, po který melodie vydrží hrát ( u některých modelů až 40 minut různé hudby). Dražší modely jsou pak doplněny i o další funkce jako: projektor (např. promítání noční oblohy), funkce nočního světla, možnost přepínání mezi různými druhy melodií/zvuků i funkcí (včetně možnosti jevzájemně kombinovat či vypínat). Přičemž regulace hlasitosti zvuku je (snad téměř u všech) samozřejmostí a kvalita jimi reprodukovaného zvuku je s mechanickými kolotoči zkrátka nesrovnatelná. Mezi výrobce nejlepších elektronických kolotočů patří jisto jistě značka Tiny Love, jejichž hudební kolotoče získali po světě mnohá ocenění. Libo-li Bacha nebo Mozarta, zvuky přírody nebo bílý šum?? Kvalitu hudby srovnatelnou s mp3 přehrávačem??? Nebo usnout pod projekcí noční oblohy za znění uklidňující hudby?? To vše a mnohé dalšíí Vám nabídnou nejvyšší výrobní řady kolotočů Tiny Love, které jistě uspokojí i velmi náročné uživatele.

Jak sami vidíte, není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Variant je několik. Jako vždy je při výběru nejdůležitější si popsat Vaše požadavky a zároveń finanční možnosti - dle toho pak zvolit nejoptimálnější řešení. Přejeme Vám dobrou volbu a Vašemu prckovi s kolotočem hodně zábavy!

 

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

  • PRO MRŇOUSKY a.s.
  • Vejvarovo nábřeží 199
  • 513 01 Semily-Podmoklice
  • Tel.: +420 608 267 033
  • E-mail: info@promrnousky.cz
  • IČO: 28535260
  • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2021 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.