Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Slintík
Ochrana oblečení dospělého proti případnému ublinknutí miminka. Podkládá se pod miminko na rameno či na klín při odříhávání.

Další pojmy!

La Millou Thermo Bunny 5v1 Velvet - LAVENDER

Naše cena: 849 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloLM037/LAV
Výrobce:La Millou

   Thermo Bunny 5v1 Velvet od La Millou v barvě FRENCH LAVENDER  je jedinečný, multifunkční kamarád a zároveň pomocník, kterého si Vy i Vaše miminko hned zamilujete!!! Thermo Bunny plní hned několik funkcí zároveň:

 1. Hřejivý obklad/ termofor - který pomáhá ulevit při bolestech bříška, kolice nebo pomůže Vaše miminko zahřát při zimních procházkách. Opakovaně použitelný.
 2. Chladivý obklad - který pomůže zmírnit bolest nebo horečku. Opakovaně použitelný.
 3. Plyšový kamarád "přítulka" - tulivý kamarád Vašeho prcka doma i na cestách. Ideální do postýlky, kočárku, autosedačky.
 4. Senzorická dečka "FUN PAD" (dečka králíčka) - podporuje rozvoj hmatu dítěte - díky různorodému materiálu a prvkům dečky (šustivý materiál, senzorická poutka, třásně a výšivka).
 5. ...jeho jedinečnost navíc podtrhuje kouzelná dárková krabička, ve které je Thermo Bunny zabalen, stylizovaná a určená jako domeček - postýlka pro králíčka!!!

Vyroben z inovativního materiálu VELVET, který posunuje dosavadní význam slov "jemný" a "hebký" na úplně novou úroveň!!! Unikátní textura, jej dělá extrémně jemným a hebkým na dotek - tedy přesně to, co jemná dětská pokožka potřebuje. V La Millou však dobře vědí, že jemnost není vše - materiál je navíc odolný proti opotřebení. A to vše zejména díky specifickým vláknům vyrobeným s maximální pečlivostí, která jsou tenčí než vlákna hedvábí.

Plyšový kamarád "přítulka":

Díky extra dlouhým ouškům se skvěle drží i v malých dětských ručkách. Vaše dítko jej může bez obav muchlat, žužlat, tulit, a když už to bude nezbytné, králíčka jednoduše dáte do pračky a vyperete - což je jeho obrovská výhoda!!! V pacičkách má králíček umístěny malé magnetky - sepnutím ručiček jej tak můžete jednoduše připevnit třeba k postýlce, autosedačce "vajíčku" apd. Uvnitř tělíčka - bříška králíčka - je umístěna všitá kapsička, do které se vkládají hřejivé/chladivé polštářky.

Senzorická dečka "FUN PAD":

...promyšleno do nejmenších detailů. Králíčkovi přeci v postýlce nemůže být zima a jeho dečka navíc není jen tak obyčejná!!! Je koncipována jako senzorická dečka "FUN PAD" - tedy hračka, která podporuje rozvoj hmatu a úchopu miminka, a podněcuje jeho zájem. A to díky různorodému povrchu dečky - všitému šustivému materiálu, senzorickým poutkům/stužkám, třásním a výšivce.

Hřejivý obklad:

Vlož "aktivovaný" RŮŽOVÝ polštářek do bříška králíčka a přilož na potřebné místo! POZOR DŮLEŽITÉ - hřejivý růžový polštářek vždy používejte/přikládejte vždy výhradně vložený do bříška králíčka, NIKDY nepřikládejte přímo na pokožku dítěte!!! Hřeivý polštářek je opakovaně použitelný.

Aktivace a použití růžového gelového polštářku: Ohněte (ale POZOR - NEZLOMTE!!) aktivační tyčinku, která je umístěna uvnitř růžového gelového obkladu. Pokud je potřeba, ohnutí tyčinky zopakujte, dokud nezapočne proces krystalizace gelové tekutiny. V průběhu krystalizace dochází k ohřátí gelového polštářku - až na teplotu 54oC - poskytne tak optimální teplo potřebné pro úlevu. Počkejte několik vteřin, než se polštářek ohřeje (tj. obsah celého polštářku je zkrystalizovaný) a poté jej jemně promněte v rukách. Vložte jej do bříška králíčka a přiložte na potřebné místo. Příprava pro znovu použití růžového polštářku: Růžový polštářek se zkrystalizovaným gelem vložte do hrnce s vroucí vodou a vařte po dobu cca 6 minut, dokud krystaly uvnitř úplně nezmizí. Poté jej nechte volně úplně vychladnout na pokojovou teplotu.

Chladivý obklad:

Vlož "aktivovaný" MODRÝ polštářek do bříška králíčka a přilož na potřebné místo. POZOR DŮLEŽITÉ - chladivý modrý polštářek používejte/přikládejte vždy výhradně vložený do bříška králíčka, NIKDY nepřikládejte přímo na pokožku dítěte!!! Chladivý polštářek je opakovaně použitelný.

Aktivace a použití modrého gelového polštářku: Polštářek pro schlazení vložte na 2 hodiny do ledničky (ne do mrazničky!!). Po vyjmutí z ledničky jej osušte. Vložte do bříška králíčka a přiložte na potřebné místo. Délka přiložení chladivého obkladu by neměla být nikdy delší jak 10minut.  Nepoužívejte v místech, kde je pokožka poškozena/podrážděna nebo při poruše krvetvorby.

La Millou Thermo Bunny 5v1 Velvet - ilustrace 

Ručně šitý s nejvyšší péčí, za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Dárkově balený - v originální designové krabičce. Skvěle se hodí jako originální dárek k narození miminka, na baby shower, k narozeninám a další příjemné chvíle.

Lze sladit s dalšími výrobky La Millou ze stejné designové kolekce - jako jsou dětské deky, stabilizační polštářky Angel´s Wings, vložky do kočárku a mnohé další!!!. Můžete si tak vytvořit svoji vlastní ucelenou a jedinečnou kolekci výrobků La Millou.

 • Králíček a jeho dečka: materiál - inovativní "VELVET" (100% polyester). Výplň králíčka - antialergické, silikonové duté vlákno. Veškeré použité materiály (tkaniny, výplň i nitě) jsou certifikovány OEKO-TEX Standart 100. Kvalitní šití i použité materiály zaručují dlouhodobou radost z užívání.
 • Gelové poštářky/obklady:  Jsou plně bezpečné - jejich náplně jsou bez toxinů a nezpůsobují alergickou reakci. Chraňte je před poškozením (obvzláště odřením, propíchnutím, proděravěním...) Před každým použitím je vždy důkladně zkontrolujte! Je-li gelový polštářek poškozen, již jej dále nepoužívejte!! Skladujte je vždy mimo hračku a mimo dosah dětí! Mohou být používány výhradně pod dozorem dospělé osoby.
 • Rozměry - králíček: cca 24cm výška králíčka bez oušek, délka oušek cca 24cm.Králíčkova dečka "FUN PAD" - cca 19x14cm (výška x šířka). Krabička "domeček" králíčka: cca 24x12,5x7cm (výška x šířka x hloubka). Gelové polštářky: cca 12x7cm.
 • vzor Thermo Bunny je chráněn autorským právem.

Jednoduchá údržba králíčka a jeho dečky:

 • Perte v pračce na jemný program při 30oC. Lze ždímat - max. 800 otáček. Neprat ručně!!! (Před praním vždy zkontrolujte, zda v králíčkovi není vložen gelový polštářek!)
 • Nežehlit.
 • Nepoužívat bělidla.
 • Nesušit v sušičce.
 • Nepoužívat chemické čištění.

La Millou logo

   La Millou - to je neuvěřitelný, báječný, pestrý svět barev, jedinečných vzorů, a vysoce kvalitních materiálů, které dávají vzniknout exkluzivním a originálním výrobkům určeným dětem, jejich rodičům..a nejen jim. Vítejte v úžasném světě La Millou, který si na první pohled i dotek zamilujete!!!

   Možná si budete myslet, že v La Millou jsou nenapravitelní snílci, kteří se snaží změnit všední realitu. Tvoří, malují, hrají si se vzory, látkami i doplňky. Mezi produkty La Millou si najdou své jak milovníci klasiky, tak avantgardy, věční optimisté i ti, kteří milují bláznivé věci! V La Millou jsou otevření novým myšlenkám a nápadům, nenechávají se svazovat zvyklostmi. Zapomněli, co označuje slovo trend a rozhodli se kráčet svojí vlastní cestou. A nyní jsou to oni, kdo trendy udává!!! Vytváří veselý svět, do kterého zvou všechny rodiče a děti. Rozhodli se Vašim malým, milovaným, snést modré z nebe, otvírat obzory a ukázat všechny barvy světa.

"La Millou - Parent´s pride"...když rodičovství je pýchou!!!

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

 • PRO MRŇOUSKY a.s.
 • Vejvarovo nábřeží 199
 • 513 01 Semily-Podmoklice
 • Tel.: +420 608 267 033
 • E-mail: info@promrnousky.cz
 • IČO: 28535260
 • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2021 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.