Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Tetra plena
Látková plena s typickým čtvercovým rastrem. Výraz TETRA se vztahuje k technologii výroby a znamená, že je vyrobena v dutinné vazbě. Takto vyrobená tkanina je měkká a savá. Používá se na pleny, osušky a žínky.

Další pojmy!

Heureka ověřeno zákazníky eshop ProMrňousky.cz

MOONIE Usínáček MEDVĚD CAPPUCCINO

Naše cena: 1 649 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloMOON86019
Výrobce:Moonie

Inteligentní usínáček MEDVĚD Moonie s funkcemi růžového šumu, nočního světla, ukolébavky a chytrým senzorem pláče. Barevné provedení: CAPPUCCINO.

 • funkce uklidňujících zvuků - 5 druhů přírodních uklidňujících zvuků na bázi růžového šumu (tlukot srdce v bříšku maminky, vítr, zurčení lesního potoka, mořské vlny, déšť) a jemná ukolébavka. Možnost nastavení hlasitosti.
 • funkce nočního světla - možnost nastavení barvy světla (až 7 odstínů) i způsobů svícení (stálé světlo x plynulé přecházení odstínů x pomalé pulzování). LED světlo se nezahřívá, je tak zcela bezpečné.
 • funkce chytrého senzoru pláče - možnost zapnutí pohotovostního režimu, který zajistí samoaktivaci usínáčka, pokud miminko začne plakat. Automatické ztlumení po 30minutách a přechod zpět do 3-hodinového pohotovostního režimu. Lze nastavit zda má být po aktivaci spuštěn zvuk i světlo nebo jen zvuk či světlo. Senzor si pamatuje své poslední nastavení.
 • nabíjení prostřednictvím USB - které je součástí balení. Ekonomický a ekologický - bez nutnosti kupovat a stále měnit baterie. Modul je již přednabitý - zajíček je připraven k okamžitému použití. Po plném nabití vydrží až 8 hodin nepřetržitého provozu světla i zvuků zároveň.
 • zajíček je vyrobený z velmi jemného plyše, chytrý modul je vyjímatelný,
 • po vyjmutí modulu lze zajíčka prát (mírný postup 30oC),
 • z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality,
 • produkt poctivé "kusové" práce (nikoliv masové výroby),
 • testován švýcarskou laboratoří SGS,
 • vyrobeno v EU.

Určen dětem: 0m+.

Rozměry: medvídek je 27cm vysoký, balení 30x20x11cm.

 

PŘIROZENÝ RŮŽOVÝ ŠUM

Zvuky MOONIE jsou reálnými nahrávkami přirozeně se vyskytujícího růžového šumu, nikoliv zvuky uměle vygenerované počítáčem. Zvuk tlukotu srdce je skutečným záznamem z bříška maminky, proto tento známý zvuk miminko uklidňuje a cítí se díky němu v bezpečí. Zvuk mořských vln byl nahrán u Baltského moře a zurčení lesního potoka v Tatrách. Šumění zajíčka MOONIE tlumí zvuky z okolí, běžné domácí ruchy tak neruší dítě ze spánku. Možnost nastavení hlasitosti lze přizpůsobit aktuálnímu okolí a potřebám dítěte. Ukolébavka miminko utiší ke spánku za jemných zvuků kalimby.

PROČ RŮŽOVÝ ŠUM?

Miminka, když jsou ještě u maminky v bříšku, jsou obklopena nízkofrekvenčními zvuky. Proto jako zvuky zajíčka MOONIE byly zvoleny bezpečné, přirozené, růžové šumy, kterým dominují nízkofrekvenční zvuky. V růžovém šumu klesá akustická síla vysokých frekvencí, díky čemuž jsou vysokofrekvenční tóny pro kojence na bezpečné úrovni a pro dospělého jsou téměř neslyšitelné. To je hlavní výhodou oproti bílému šumu, kdy zůstává výkon na všech frekvencích beze změny.

ŠUMÍCÍ KRÁLÍČEK S NOČNÍM SVĚTLEM

Každý MOONIE Usínáček je i noční lampička, která může svítit v 7 různých odstínech. Jemné světlo Vám umožní nakrmit nebo přebalit Vaše dítě, aniž byste museli v místnosti rozsvěcet velké světlo. Když dítě začne plakat, světlo se rozsvítí zároveň s šuměním a uklidní dítě. LED světlo se nezahřívá, je proto zcela bezpečné. Světlo MOONIE usínáčka je navíc skvělé i pro starší děti, které mají často noční děsy a bojí se tmy. Umožňuje totiž zapnout lampičku bez zvuku, a to klidně na celou noc.

SPOLEHLIVÝ, INTELIGENTNÍ SENZOR PLÁČE 

MOONIE Usínáček má inteligentní senzor pláče, jehož aktivovaná funkce zajistí dítěti klidný spánek. Pokud se miminko probudí a začne plakat, zajíček se aktivuje a miminko uklidní. Po 30 minutách se pak sám ztlumí a automaticky přejde do 3hodinového pohotovostního režimu který zajišťuje, že během dalších 3 hodin spánku dítěte bude MOONIE Usínáček hlídat a reagovat na případný pláč. Chytrý senzor MOONIE Usínáčka si pamatuje své poslední nastavení, navíc lze naprogramovat tak, aby při aktivaci znovu spustil oblíbenou kombinaci světla a zvuku, nebo spustil jen samotné světlo či zvuk.

POHODLNÉ A EKOLOGICKÉ NABÍJENÍ PŘES USB

S Usínáčkem MOONIE nemusíte vstávat ve 3 hodiny ráno, abyste museli vyměnit baterie. Jeho modul se dobíjí přes USB. Pohodlné, ekonomické, ekologické. MOONIE nevyžaduje zakoupení baterie a má již přednabitý modul. Můžete jej tedy použít ihned po vybalení. Důležitým prvkem při navrhování MOONIE Usínáčka bylo i to, aby byl šetrný k životnímu prostředí a nenutil Vás kupovat stále nové baterie. Plné nabití trvá 3 hodiny a vydrží následně asi 8 hodin nepřetržitého provozu se zapnutým světlem a zvukem. USB kabel je součástí balení.

KVALITNÍ VÝROBEK, PROMYŠLENÝ DESIGN

Nejvyšší kvalita a bezpečnost jsou to nejdůležitější, proto je MOONIE Usínáček vyráběn v EU. Není produktem velké, masové výrovy, ale poctivé "kusové" práce s maximální láskou a péčí. Myšlenkou MOONIE je jednoduchost a elegance. Věříme, že děti, které obklopujeme dobře navrženými věcmi, rozvíjejí smysl pro estetiku a cistlivost ke kráse. 

CERTIFIKÁTY A ZABEZPEČENÍ

Králíček MOONIE je vyroben z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti. Hračka byla testována švýcarskou laboratoří SGS a vyhovuje směrnici 2009/48/ES o bezpečnosti hraček. Může být používán od prvního dne života dítěte. Všechny materiály, ze kterých je králíček vyroben, mají certifikaci OEKO-TEX a jsou velmi příjemné na dotek.

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

 • PRO MRŇOUSKY a.s.
 • Vejvarovo nábřeží 199
 • 513 01 Semily-Podmoklice
 • Tel.: +420 608 267 033
 • E-mail: info@promrnousky.cz
 • IČO: 28535260
 • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2022 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.