Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Slintík
Ochrana oblečení dospělého proti případnému ublinknutí miminka. Podkládá se pod miminko na rameno či na klín při odříhávání.

Další pojmy!

Heureka ověřeno zákazníky eshop ProMrňousky.cz

MOONIE Usínáček POWDER

Naše cena: 1 399 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloMOON45539
Výrobce:Moonie

Inteligentní usínáček Moonie s funkcemi růžového šumu, nočního světla, ukolébavky a chytrým senzorem pláče. Barevné provedení: POWDER (krémová - růžová).

 • funkce uklidňujících zvuků - 5 druhů přírodních uklidňujících zvuků na bázi růžového šumu (tlukot srdce v bříšku maminky, vítr, zurčení lesního potoka, mořské vlny, déšť) a jemná ukolébavka. Možnost nastavení hlasitosti.
 • funkce nočního světla - možnost nastavení barvy světla (až 7 odstínů) i způsobů svícení (stálé světlo x plynulé přecházení odstínů x pomalé pulzování). LED světlo se nezahřívá, je tak zcela bezpečné.
 • funkce chytrého senzoru pláče - možnost zapnutí pohotovostního režimu, který zajistí samoaktivaci usínáčka, pokud miminko začne plakat. Automatické ztlumení po 30minutách a přechod zpět do 3-hodinového pohotovostního režimu. Lze nastavit zda má být po aktivaci spuštěn zvuk i světlo nebo jen zvuk či světlo. Senzor si pamatuje své poslední nastavení.
 • nabíjení prostřednictvím USB - které je součástí balení. Ekonomický a ekologický - bez nutnosti kupovat a stále měnit baterie. Modul je již přednabitý - zajíček je připraven k okamžitému použití. Po plném nabití vydrží až 8 hodin nepřetržitého provozu světla i zvuků zároveň.
 • zajíček je vyrobený z velmi jemného plyše, chytrý modul je vyjímatelný,
 • po vyjmutí modulu lze zajíčka prát (mírný postup 30oC),
 • z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality,
 • produkt poctivé "kusové" práce (nikoliv masové výroby),
 • testován švýcarskou laboratoří SGS,
 • vyrobeno v EU.

Určen dětem: 0m+.

Rozměry: zajíček 27x16x10,5cm, balení 30x20x11cm.

 

PŘIROZENÝ RŮŽOVÝ ŠUM

Zvuky MOONIE jsou reálnými nahrávkami přirozeně se vyskytujícího růžového šumu, nikoliv zvuky uměle vygenerované počítáčem. Zvuk tlukotu srdce je skutečným záznamem z bříška maminky, proto tento známý zvuk miminko uklidňuje a cítí se díky němu v bezpečí. Zvuk mořských vln byl nahrán u Baltského moře a zurčení lesního potoka v Tatrách. Šumění zajíčka MOONIE tlumí zvuky z okolí, běžné domácí ruchy tak neruší dítě ze spánku. Možnost nastavení hlasitosti lze přizpůsobit aktuálnímu okolí a potřebám dítěte. Ukolébavka miminko utiší ke spánku za jemných zvuků kalimby.

PROČ RŮŽOVÝ ŠUM?

Miminka, když jsou ještě u maminky v bříšku, jsou obklopena nízkofrekvenčními zvuky. Proto jako zvuky zajíčka MOONIE byly zvoleny bezpečné, přirozené, růžové šumy, kterým dominují nízkofrekvenční zvuky. V růžovém šumu klesá akustická síla vysokých frekvencí, díky čemuž jsou vysokofrekvenční tóny pro kojence na bezpečné úrovni a pro dospělého jsou téměř neslyšitelné. To je hlavní výhodou oproti bílému šumu, kdy zůstává výkon na všech frekvencích beze změny.

ŠUMÍCÍ KRÁLÍČEK S NOČNÍM SVĚTLEM

Každý MOONIE Usínáček je i noční lampička, která může svítit v 7 různých odstínech. Jemné světlo Vám umožní nakrmit nebo přebalit Vaše dítě, aniž byste museli v místnosti rozsvěcet velké světlo. Když dítě začne plakat, světlo se rozsvítí zároveň s šuměním a uklidní dítě. LED světlo se nezahřívá, je proto zcela bezpečné. Světlo MOONIE usínáčka je navíc skvělé i pro starší děti, které mají často noční děsy a bojí se tmy. Umožňuje totiž zapnout lampičku bez zvuku, a to klidně na celou noc.

SPOLEHLIVÝ, INTELIGENTNÍ SENZOR PLÁČE 

MOONIE Usínáček má inteligentní senzor pláče, jehož aktivovaná funkce zajistí dítěti klidný spánek. Pokud se miminko probudí a začne plakat, zajíček se aktivuje a miminko uklidní. Po 30 minutách se pak sám ztlumí a automaticky přejde do 3hodinového pohotovostního režimu který zajišťuje, že během dalších 3 hodin spánku dítěte bude MOONIE Usínáček hlídat a reagovat na případný pláč. Chytrý senzor MOONIE Usínáčka si pamatuje své poslední nastavení, navíc lze naprogramovat tak, aby při aktivaci znovu spustil oblíbenou kombinaci světla a zvuku, nebo spustil jen samotné světlo či zvuk.

POHODLNÉ A EKOLOGICKÉ NABÍJENÍ PŘES USB

S Usínáčkem MOONIE nemusíte vstávat ve 3 hodiny ráno, abyste museli vyměnit baterie. Jeho modul se dobíjí přes USB. Pohodlné, ekonomické, ekologické. MOONIE nevyžaduje zakoupení baterie a má již přednabitý modul. Můžete jej tedy použít ihned po vybalení. Důležitým prvkem při navrhování MOONIE Usínáčka bylo i to, aby byl šetrný k životnímu prostředí a nenutil Vás kupovat stále nové baterie. Plné nabití trvá 3 hodiny a vydrží následně asi 8 hodin nepřetržitého provozu se zapnutým světlem a zvukem. USB kabel je součástí balení.

KVALITNÍ VÝROBEK, PROMYŠLENÝ DESIGN

Nejvyšší kvalita a bezpečnost jsou to nejdůležitější, proto je MOONIE Usínáček vyráběn v EU. Není produktem velké, masové výrovy, ale poctivé "kusové" práce s maximální láskou a péčí. Myšlenkou MOONIE je jednoduchost a elegance. Věříme, že děti, které obklopujeme dobře navrženými věcmi, rozvíjejí smysl pro estetiku a cistlivost ke kráse. 

CERTIFIKÁTY A ZABEZPEČENÍ

Králíček MOONIE je vyroben z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti. Hračka byla testována švýcarskou laboratoří SGS a vyhovuje směrnici 2009/48/ES o bezpečnosti hraček. Může být používán od prvního dne života dítěte. Všechny materiály, ze kterých je králíček vyroben, mají certifikaci OEKO-TEX a jsou velmi příjemné na dotek.

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

 • PRO MRŇOUSKY a.s.
 • Vejvarovo nábřeží 199
 • 513 01 Semily-Podmoklice
 • Tel.: +420 608 267 033
 • E-mail: info@promrnousky.cz
 • IČO: 28535260
 • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2022 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.