Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Slintík
Ochrana oblečení dospělého proti případnému ublinknutí miminka. Podkládá se pod miminko na rameno či na klín při odříhávání.

Další pojmy!

Heureka ověřeno zákazníky eshop ProMrňousky.cz

Kikko Bambusový slintáček XKKO®BMB S&B - MAGENTA SPIRALS

Naše cena: 119 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloKI/BMBBND009
Výrobce:Kikko (XKKO)

„Dokonalé skloubení funkčnosti a estetiky představují slintáčky XKKO BMB, které chrání jemnou pokožku před vlhkem a chladem a esteticky doplňují každodenní outfit Vašich nejmenších.“

Bambusový dětský slintáček XKKO®BMB - design MAGENTA SPIRALS - je vyroben z jemného, měkkého a savého materiálu. Skvělý jako praktický pomocník i originální designový doplněk. Může plnit hned několik funkcí:

 • slintáček - ochrana oblečení před "proslintáním" u malých dětí, kterým rostou zoubky a nadměrně slintají,
 • bryndáček - ochrana oděvu při krmení (zejména oblasti horní části hrudníku a krku),
 • šátek kolem krku - nejen jako designový doplněk outfitu, ale také jako ochrana holého krku před povětrnostními vlivy,

Díky 2-pozičnímu zapínání slintáčku na druky, lze regulovat obvod jeho zapnutí (1. pozice - obvod cca 32cm, 2.pozice - obvod cca 35cm. Je tak vhodný jak pro malé děti, tak i větší děti - cca od 6-ti měsíců do 4 let.

Bambusové slintáčky XKKO®BMB jsou hygienické, nezpůsobují alergickou reakci, bambusová viskóza je navíc antibakteriální.

Vysoká savost slintáčku je dána tím, že:

 • je 3-vrstvý - vnější vrstvy jsou ze směsi bambusové viskózy a bavlny (70% bambusová viskóza/30% bavlna). Uprostřed slintáčku je ještě všitá vrstva z kombinace bavlny a polyesteru.
 • obě vnější vrstvy slintáčku jsou tkány v dutinné vazbě typu tetra (dvojvrstvé tkaní s typickým povrchem do "čtverečků.) - stejně jako bambusové pleny a osušky Kikko.

PÉČE:  Kikko - Xkko - Symboly údržby výrobku bambusové pleny

Před prvním použitím vyperte. Perte na 40o Celsia. Při praní používejte pouze standartní prací prostředky. Nepoužívejte aviváž - snižuje savost výrobku. Nepoužívejt mýdlo ani mýdlový sliz - mohou výrazně snížit  savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky. Nedoporučujeme sušit v sušičce (působením vysokých teplot by mohlo dojít k tvarovým změnám - "srážení" slintáčku). Jako prevenci změny tvarů a rozměru, doporučujeme po každém praní lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

Balení obsahuje 1ks slintáčku.

Bambusové slintáčky XKKO®BMB vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Pleny KIKKO BMB prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.
Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

 • PRO MRŇOUSKY a.s.
 • Vejvarovo nábřeží 199
 • 513 01 Semily-Podmoklice
 • Tel.: +420 608 267 033
 • E-mail: info@promrnousky.cz
 • IČO: 28535260
 • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2022 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.