Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Kousátko
Hračka a pomůcka pro miminka, kterým se prořezávají zoubky. Po vychlazení v ledničce zůstává delší dobu studené a miminko si jím může chladit podrážděné dásně.

Další pojmy!

Heureka ověřeno zákazníky eshop ProMrňousky.cz

Canpol babies Dárková sada NEWBORN BABY

Naše cena: 229 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloCAN-87/700/**
Výrobce:Canpol babies

Dárková sada značky Canpol babies kolekce NEWBORN BABY, je milým dárkem pro čerstvě narozené miminko. Sada je vhodná pro děti 0m+ a obsahuje:

  • Antikolikovou láhev se silikonovou savičkou 0m+ - Láhev je osazená antikolikovou silikonovou savičkou EasyStart - s pomalým průtokem (č.1). Tvar savičky EasyStart je konstruován tak, že připomíná matčin prs. Speciální antikolikový systém láhve odvádí během krmení vzduch vzhůru do dna láhve, čímž minimalizuje možnost polykání vzduchu dítětem a tím snižuje riziko vzniku dětské koliky (tj. bolesti bříška). Široké hrdlo láhve zajišťuje lehčí a snažší čištění a plnění lahvičky něž je tomu u láhve s úzkým hrdlem. Díky profilovanému tvaru láhev lépe "padne do ruky" a při krmení se dobře drží. Láhev je vyrobená z polypropylenu (PP) nejvyšší jakosti - zaručující láhvi její vysokou odolnost, trvalost (láhev nepraská), bezpečnost a nízkou hmotnost (láhev je lehká).
  • Silikonový symetrický dudlík 0-6m - je vyroben z průhledného silikonu, který je bez chuti a zápachu.Ventilační otvory ve vnější části dudlíku umožňují lepší cirkulaci vzduchu a zabraňují hromadění slin - čímž snižují riziko podráždění jemné dětské pokožky v okolí úst. Vnější úchytový kroužek na vnější části dudlíku, usnadňuje uchopení dudlíku. Na vnější úchytový kroužek se připevňuje většina typů řetízků (klipů) na dudlík. Součástí balení dudlíku je hygienická krytka na dudlík (pozor - nenahrazuje však klasické pouzdro na celý dudlík).
  • Klip na dudlík s řetízkem - slouží k bezpečnému připnutí k oděvu dítěte. Zabraňuje ztrátě či ušpinění dudlíku při pádu na zem. 

 

Vyrobeno z kvalitních a bezpečných materiálů. Neobsahuje BPA (tj. bisfenol A).

Určená dětem věku: 0m+.

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

  • PRO MRŇOUSKY a.s.
  • Vejvarovo nábřeží 199
  • 513 01 Semily-Podmoklice
  • Tel.: +420 608 267 033
  • E-mail: info@promrnousky.cz
  • IČO: 28535260
  • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2022 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.