Vrácení zboží

Spletli jste se při objednání zboží? Některé zboží z objednávky Vám nevyhovuje - je malé, velké, nevyhovuje barevný odstín?  Nevadí! Výhodou online nakupování je možnost zboží do 14dnů od doručení vrátit. Důvod vrácení není třeba uvádět ;)

Zákon Vám dává 14 dnů „na rozmyšlenou“ - máte tak možnost si zboží doma v klidu prohlédnout a vyzkoušet, a to v takovém rozsahu, jako kdybyste si jej prohlíželi/zkoušeli před koupí v kamenném obchodě.  Nejedná se tedy o možnost zboží po tuto dobu plně či neomezeně používat.

Prosím berte také na vědomí, že některé druhy zboží po rozbalení/otevření balení není možné z hygienických nebo zdravotních důvodů vrátit. A to:

  • potřeby osobní hygieny (manikúry, hřebínky, zubní kartáčky, nosní/prsní odsávačky, prsní/poporodní vložky, hygienické poporodní kalhotky, jednorázové pleny apd.)
  • zboží v uzavřených/zatavených hygienických obalech (po otevření balení) - typicky dudlíky, kojenecké láhve, apd.
  • použité/vyzkoušené odsávačky mateřského mléka, dudlíky, kojenecké láhve.

...jedná se o zákonnou výjimku kvůli ochraně veřejného zdraví.

Jak postupovat při vrácení zboží?

1. Připravte jednoduchý průvodního list se základními údaji (viz níže), který přiložíte do zásilky. Stačí napsaný v ruce, nebo můžete využít našeho formuláře k vytištění zde. Případně nám napište info@promrnousky.cz či zavolejte, a my Vám mailem zašleme již předvyplněný formulář.

  • informace, že jde o vrácení zboží,
  • číslo objednávky (z které vracíte zboží),
  • Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, email)
  • číslo bankovního účtu (na který si přejete zaslat zpět peníze za vrácení zboží. Je možné požadovat i vrácení peněz formou složenky, počítejte však prosím s tím, že Vám vrácená částka bude ponížena o náklady na zaslání složenky 65,- Kč.)

2. Zboží velmi dobře zabalte tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy! Odpovědnost za stav zboží při vrácení nese kupující. Výrobky balené v kartonových/plastových obalech, zboží křehké povahy, dražší zboží apd. vždy zabalte pro přepravu do pevné kartonové krabice. Obal výrobku není přepravní obal! Doklad o odeslání zásilky k nám doporučujeme pečlivě uschovat do momentu vyřízení vrácení zboží. Zásilky s vráceným zbožím nikdy nezasílejte na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty.

3. Zboží zašlete na naši adresu:  PRO MRŇOUSKY a.s., Vejvarovo nábřeží 199, 513 01 Semily. (Tel. kontakt, jeli potřeba pro přepravu uvést +420608267033). Zaslat jej můžete libovolným dopravcem - důležité však je, aby se jednalo o doručení na naši adresu (ne výdejní místo)! 

Náklady na dopravu vráceného zboží k nám hradí kupující. 

Vrácení zboží se snažíme vždy vyřídit v co nejkratším čase - obvykle do týdne - přestože nám zákon dává lhůtu delší (14dnů). Po překontrolování zboží vystavíme dobropis, který Vám zašleme mailem, a nejdéle následující pracovní den odesíláme penízky. 

Nevíte si rady?

Zavolejte
608 267 033
Po-Pá: 09:00-16:00

Napište
info@promrnousky.cz

Kontaktujte nás Kontaktujte nás Kontaktujte nás
Zlatý certifikát

98 % našich zákazníků nás doporučuje

Zobrazit recenze
Více o nás