Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Polodupačky
Kalhoty od pasu po špičky nohou, neboli tepláky s ťapkami či dupačky do pasu.

Další pojmy!

Kikko Bambusové pleny XKKO®BMB 70x70cm Little Stars MAGENTA MIX 3ks

Naše cena: 325 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloKI/BMB070038
Výrobce:Kikko (XKKO)

Spojení vysoké gramáže, dutinné vazby a bambusového materiálu dělá z bambusové pleny XKKO®BMB jednu z nejsavějších plen, která kdy byla vyrobena!!!

Extrémně jemné pleny vyrobené ze směsi bambusové viskózy a bavlny, tkané v klasické dutinné vazbě. Dutinná vazba ve spojení s použitým materiálem zaručuje plenám výjimečnou savost, měkkost, jemnost a nadýchanost!

Bambusové pleny XKKO®BMB jsou hygienické, nezpůsobují alergickou reakci, a díky obsahu bambusové viskózy jsou navíc antibakteriální!

Materiál je velmi příjemný. Kvalitou, jemností a savostí výrazně převyšují klasické pleny ze 100% bavlny. Navíc po praní bambusové pleny XKKO®BMB zůstávají stále stejně měkké a jemné!

Gramáž tkaniny: 183g/m2 (..pro lepší přestavu a porovnání - gramáž tkaniny používané pro výrobu běžných bavlněných plen se pohybuje okolo 120g/m2)

Materiál: 70% bambusová viskóza / 30% bavlna.

PÉČE:  Kikko - Xkko - Symboly údržby výrobku bambusové pleny

Pleny před použitím vyperte. Perte na 40o Celsia. Při praní používejte pouze standartní prací prostředky. Nepoužívejte aviváž - snižuje savost výrobku. Nepoužívejt mýdlo ani mýdlový sliz - mohou výrazně snížit  savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky. Nedoporučujeme sušit v sušičce (působením vysokých teplot by mohlo dojít k tvarovým změnám - "srážení" plen). Jako prevenci změny tvarů a rozměru, doporučujeme po každém praní lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

Balení obsahuje 3ks plen 70x70cm - designy: 2x Little Stars Magenta, 1x Magenta.

Pleny XKKO®BMB vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR č. 84/2001 Sb. stanovující hygienické požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Pleny XKKO®BMB prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

  • PRO MRŇOUSKY a.s.
  • Vejvarovo nábřeží 199
  • 513 01 Semily-Podmoklice
  • Tel.: +420 608 267 033
  • E-mail: info@promrnousky.cz
  • IČO: 28535260
  • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2021 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.