Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Tetra plena
Látková plena s typickým čtvercovým rastrem. Výraz TETRA se vztahuje k technologii výroby a znamená, že je vyrobena v dutinné vazbě. Takto vyrobená tkanina je měkká a savá. Používá se na pleny, osušky a žínky.

Další pojmy!

Heureka ověřeno zákazníky eshop ProMrňousky.cz

Kikko Slintáček z biobavlny XKKO Organic Staré časy - DUB

Naše cena: 85 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloKI/CTNBND012
Výrobce:Kikko (XKKO)

„Praktický kus oděvu při rostoucích zubech, módní doplněk k novému tričku nebo ochrana krku před sluníčkem. To vše v jednom splňuje náš slintáček, který je vyroben z velmi kvalitní 100% biobavlny.“

Dětský slintáček XKKO®ORGANIC z kolekce Staré Časy - design DUB - je vyroben  z cetifikované BIO bavlny, která je výrazně jemnější a měkčí než běžná 100% bavlna. Přidanou hodnotou BIO bavlny je navíc také to, že je pěstovaná bez použití chemie (chemických postřiků).

Dětský slintáček XKKO®ORGANIC je praktický pomocník i originální designový doplněk. Může plnit hned několik funkcí:

  • slintáček - ochrana oblečení před "proslintáním" u malých dětí, kterým rostou zoubky a nadměrně slintají,
  • bryndáček - ochrana oděvu při krmení (zejména oblasti horní části hrudníku a krku),
  • šátek kolem krku - nejen jako designový doplněk outfitu, ale také jako ochrana holého krku před povětrnostními vlivy,

Slintáček je 2-vrstvý. Obě vrstvy jsou tkány v dutinné vazbě typu tetra (dvojvrstvé tkaní s typickým povrchem do "čtverečků.). Materiál je vysokogramážní (gramáž tkaniny: 173g/m2) - stejně jako u BIO bavlněných plen a osušek XKKO®ORGANIC Staré Časy.

Díky 2-pozičnímu zapínání slintáčku na druky, lze regulovat obvod jeho zapnutí (1. pozice - obvod cca 32cm, 2.pozice - obvod cca 35cm. Je tak vhodný jak pro malé děti, tak i větší děti - cca od 6-ti měsíců do 4 let.

Materiál: 100% BIO bavlna (s certifikátem GOTS).

BIO bavlna s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard) je pěstována bez použití chemických postřiků za využití přírodních zákonitostí. Přirozená biodiverzita, rotování pěstovaných plodin a hnojení kompostem udržují půdu zdravou a plnou živin. Místo chemických přípravků se zaplevelení předchází prostým pletím a okopáváním, mulčováním, efektivnějším zavlažováním, pěstováním více druhů rostlin pohromadě. Používají se přírodní insekticidy a různými postupy (např. vysazení určitých plodin) se podporuje výskyt přirozených nepřátel škůdců. Sběr květů často probíhá ručně nebo šetrnějším způsobem a bez použití chemických látek na defoliaci rostlin.

PÉČE:  Kikko - Xkko - Symboly údržby výrobku bambusové pleny

Před prvním použitím vyperte. Perte na 40o Celsia. Při praní používejte pouze standartní prací prostředky. Nepoužívejte aviváž - snižuje savost výrobku. Nepoužívejt mýdlo ani mýdlový sliz - mohou výrazně snížit  savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky. Nesušit v sušičce. Jako prevenci změny tvarů a rozměru, doporučujeme po každém praní lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů. Praním může dojít ke změně velikosti a tvaru o +/-10%.

Balení obsahuje 1ks slintáčku.

BIO bavlněné slintáčky XKKO®ORGANIC vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Pleny KIKKO BMB prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.
Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

  • PRO MRŇOUSKY a.s.
  • Vejvarovo nábřeží 199
  • 513 01 Semily-Podmoklice
  • Tel.: +420 608 267 033
  • E-mail: info@promrnousky.cz
  • IČO: 28535260
  • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2022 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.