Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9-17hod.)
Slovník pojmů

Tetra plena
Látková plena s typickým čtvercovým rastrem. Výraz TETRA se vztahuje k technologii výroby a znamená, že je vyrobena v dutinné vazbě. Takto vyrobená tkanina je měkká a savá. Používá se na pleny, osušky a žínky.

Další pojmy!

Suavinex Dudlík FUSION fyziologický latex -2-4m - VLAŠTOVKY RŮŽOVÉ

Původní cena: 119 Kč (vč. DPH)
Naše speciální cena: 89 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloSU3318072/TRU
Výrobce:Suavinex

Dudlík (šidítko) FUSION s fyziologickou savičkou z latexu, španělské značky Suavinex. Určený dětem -2-4m (pro čerstvé novorozence a předčasně narozené - až po věk 4 měsíců). Z kolekce: RŮŽOVÉ VLAŠTOVKY.

  • inovativní vnější část tvaru "MOTÝLKA" - perfektně padne k malému obličeji a minimalizuje dotyk dudlíku s dětským nosem. Přichází do minimálního kontaktu s jemnou a citlivou pokožkou obličeje, a tím snižuje riziko jejího podráždění. Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu. Odtokový kanálek na spodní části pro lepší odvod slin - snižuje hromadění slin pod dudlíkem. Vnější úchytový kroužek pro snadné vložení i vyjmutí dudlíku z úst dítěte.
  • fyziologická savička (tj. savička s rovným plochým symetrickým tvarem) vytváří minimální tlak na horní měkké patro díťěte a vzhledem k symetrickému tvaru (jak savičky tak vnější části), se nikdy nemůžete při vkládání dudlíku do úst miminka zmýlit. Dudlík bude v ústech dítěte vždy správně uložen, což minimalizuje riziko deformace horního měkkého patra.
  • latexová savička - vyrobena z přírodního materiálu, se specifickou "medovou" barvou a typickou chutí a vůní "po gumě". Je pružnější než silikon - při sání se savička "lépe protahuje" (podobně jako mateřská bradavka). Pravděpodobně to  je důvodem, proč některá miminka tyto dudlíky tak milují!

Vyvinut ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodonistů s respektem na přirozený vývoj dásní, zoubků i patra dítěte! Vyroben v EU. Veškeré výrobky Suavinex jsou BPA free, klinicky testované, vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Barvy použité pro dekorování jsou přírodní a netoxické.

Doporučujeme zkombinovat s klipem na dudlík a kojeneckou lahví s designově sladěným dekorem!

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

  • PRO MRŇOUSKY a.s.
  • Vejvarovo nábřeží 199
  • 513 01 Semily-Podmoklice
  • Tel.: +420 608 267 266
  • E-mail: info@promrnousky.cz
  • IČO: 28535260
  • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2019 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.