Nákupní košík
0 položek za 0 Kč
(pondělí-pátek 9:00-16:30)
Slovník pojmů

Body
Tričko s prodlouženou délkou, které se zapíná mezi nohami na druky.

Další pojmy!

Kikko Bambusové plenové ubrousky XKKO®BMB 30x30cm COULOURS MIX 9ks

Naše cena: 175 Kč (vč. DPH)
DostupnostVyprodáno – nelze objednat
Katalog. čísloKI/BMB030001
Výrobce:Kikko (XKKO)

"Jemné a hebké jako kožíšek Pandy. Takové jsou mušelínové ubrousky XKKO BMB, jejichž příběh začíná u bambusu.  Bambusové ubrousky XKKO BMB poskytují měkkost, jemnost a savost, které se Vy a vaše dítě již nebudete chtít vzdát."

Bambusové ubrousky XKKO®BMB o rozměru 30x30cm jsou ideální všude tam, kde je potřeba něco utřít. Velmi spolehlivě fungují jako kapesníček nebo žínka. Použitím plenového ubrousku nezašpiníte celou plenu 70x70cm a šetříte tedy náklady na praní ;-)

Bambusové plenové ubrousky XKKO®BMB jsou vyrobené ze směsi bambusové viskózy a bavlny. Jsou tkány v klasické dutinné vazbě a po celém svém obvodu entlovány. Dutinná vazba ve spojení s použitým materiálem zaručuje ubrouskům výjimečnou jemnost, savost i nadýchanost.

Bambusové ubrousky XKKO®BMB jsou hygienické, nezpůsobují alergickou reakci, bambusová viskóza je navíc antibakteriální!!

Gramáž tkaniny: 135g/m2.

Materiál: 70% bambusová viskóza / 30% bavlna.

PÉČE:  Kikko - Xkko - Symboly údržby výrobku bambusové pleny

Ubrousky před použitím vyperte. Perte na 40o Celsia. Při praní používejte pouze standartní prací prostředky. Nepoužívejte aviváž - snižuje savost výrobku. Nepoužívejt mýdlo ani mýdlový sliz - mohou výrazně snížit  savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky. Nedoporučujeme sušit v sušičce (působením vysokých teplot by mohlo dojít k tvarovým změnám - "srážení" ubrousků). Jako prevenci změny tvarů a rozměru, doporučujeme po každém praní lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

Balení obsahuje 9ks ubrousků 30x30cm - designy: 3x Lime, 3x Lemon, 3x Orange.

Ubrousky XKKO®BMB vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR č. 84/2001 Sb. stanovující hygienické požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Ubrousky XKKO®BMB prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Již jste zhlédli
Komentáře z Facebooku

Provozovatel

  • PRO MRŇOUSKY a.s.
  • Vejvarovo nábřeží 199
  • 513 01 Semily-Podmoklice
  • Tel.: +420 608 267 033
  • E-mail: info@promrnousky.cz
  • IČO: 28535260
  • DIČ: CZ28535260

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2021 PRO MRŇOUSKY a.s. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Zobrazit panel o souborech cookie.